Під средньогабаритними вантажами зазвичай мається на увазі велика побутова техніка, а також будь-які нестандартні меблі не малих і не великих розмірів. Якщо, наприклад, у Вас планується дачний переїзд , то вам будуть потрібні, швидше за все, транспортні послуги з перевезення всіх видів вантажів, у тому числі і середньогабаритних.
На що ж слід звернути увагу при виборі перевізника для вашого вантажу?
             По-перше, такі вантажі найчастіше вимагають досить великої делікатності у перевезенні. Адже Ви ж не хочете щоб при перевезенні постраждали Ваші речі, які, загалом-то, чимало коштують. Тому ми Вам радимо попередити оператора про специфіку вашого вантажу, а також поцікавитися про наявність спеціальних кріплень, або інших особливостей автомобіля.
             Інша важлива особливість при перевезенні середньогабаритних вантажів, на яку ми радимо звернути Вашу увагу, полягає в тому, що часто среднегабаритні вантажі можуть бути самої несподіваної форми — зверніть увагу на його фактичний розмір при виборі та замовленні автомобіля . Краще витратити трохи часу і бути впевненим в тому, що Ваш вантаж поміститься в вантажне відділення і нормально доїде до місця призначення.
             Під средньогабаритні вантажами також часто мають на увазі кімнатні рослини великих розмірів — пальми, декоративні дерева, і т.д.
Не забувайте про особливості Вашої улюбленої рослини — подбайте про те, щоб гілки не зламалися, а при наявності шипів і інших особливостей — вантажі, які Ви, можливо, будете перевозити поруч, не подряпалися і не зіпсувалися.
Наші вантажники зроблять все від них залежне для збереження Вашої рослини, однак можуть бути не очевидні особливості, які можете знати тільки Ви, і попередити неприємності також можете лише Ви.
             Ми знаємо і вміємо більше в перевезенні вантажів, а Ви — у вирощуванні рослин. Бажаємо Вам удачі в перевезеннях Вашого вантажу!
Опубликовано в: Новости.
Последние изменения: Август 29, 2014

Оставить комментарий

Обязательно